Te koop: Kruidenlaan 180, 7443JL Nijverdal € 439.000,- k.k. € 2.061,03/m2 woonhuis, twee onder een kap woning 6 4 1 131 m² 213 m² ID 7359/8890741 44
Te koop: Grotestraat 171, 7441GR Nijverdal Prijs op aanvraag wonen overig 3 2 1 109 m² 350 m² ID 7359/8879413 29
Verkocht Verkocht: Oranjestraat 14, 7443CC Nijverdal € 550.000,- k.k. € 1.145,83/m2 woonhuis, vrijstaande woning 3 2 1 117 m² 480 m² ID 7359/8829164 41
Verkocht Verkocht: Bachlaan 91, 7442JK Nijverdal € 410.000,- k.k. € 1.737,29/m2 woonhuis, hoekwoning 6 4 1 146 m² 236 m² ID 7359/8822070 35
Te koop: Grotestraat 186, 7443BR Nijverdal € 499.000,- v.o.n. appartement, woonhuis, benedenwoning 3 2 1 92 m² ID 7359/8830007 6
Te koop: Grotestraat 188, 7443BS Nijverdal € 529.000,- v.o.n. appartement, woonhuis, benedenwoning 3 2 1 91 m² ID 7359/8830014 6
Verkocht Verkocht: Baltinksweg 15, 7443PJ Nijverdal € 795.000,- k.k. € 1.251,97/m2 woonhuis, vrijstaande woning 5 4 2 134 m² 635 m² ID 7359/8694612 43
Verkocht Verkocht: Spoelerstraat 45, 7442AA Nijverdal € 650.000,- k.k. € 650.000,-/m2 appartement 4 3 2 152 m² ID 7359/8810735 42
Verkocht Verkocht: Steenanjer 11, 7443TW Nijverdal € 550.000,- k.k. € 1.447,37/m2 woonhuis, twee onder een kap woning 4 3 1 141 m² 380 m² ID 7359/8815762 40